Побут

П'ятниця, 21 травня 2010, 18:13 адміністратор
Друк PDF

Вигідне географічне становище (близько до основних транспортних магістралей - шосейних, залізничних, повітряних) дозволяє приймати відпочиваючих із різних регіонів. На сьогоднішній день курортологічний потенціал дозволяє одночасне цілорічне лікування 338 відпочиваючих у затишних кімнатах з усіма зручностями розрахованих на одного-двох пацієнтів у п'яти спальних корпусах. Тут готові задовільнити найвищі вимоги будь-якого гостя (у тому числі з-за кордону). Номери "Люкс" та "Супер люкс" відповідають необхідним європейським стандартам.

Для кращого задоволення уподобань клієнтів та співставлення з їх можливостями, впроваджена досить гнучка цінова політика щодо вартості проживання та послуг яку поділено на 12 категорій і залежать лиш від умов проживання.В вартість  путівки входить вартість харчування, лікування і проживання . У санаторію є також можливість сімейного відпочинку;

Простора і затишна столова дозволяє смачно нагодувати одночасно всіх проживаючих. За раціоном майже індивідуально слідкують дієтсестри, при необхідності, лікарі призначають дієтичні страви. Крім того, бажаючі можуть замовити будь-яку страву на свій смак і посидіти у затишному бенкетному залі.

В  Санаторію»Синяк» _ доброзичливий, ввічливий коллектив професіоналів _ від покоївки до лікаря, які щомиті готові Вам допомогти і зробити Ваш відпочинок приємним.

Останнє оновлення на Середа, 02 червня 2010, 09:47
Контакти

89642 Санаторій “Синяк” с.Синяк Мукачівський район Закарпатська область (03131) 3-85-71 т./ф. (03131) 3-85-72 rebrey@meta.ua...

more