Відпочинок

П'ятниця, 21 травня 2010, 18:17 адміністратор
Друк PDF


Соціологічні опитування, проведенні Львівським відділенням інституту економіки Академії Наук України, свідчать, що 75% опитаних бажають відпочивати зимою в Карпатах. Тому керівництво санаторію прагне поєднати два напрямки стратегії розвитку здравниці: лікування та відпочинок.

Відпочиваючих гостинно чекає простора бібліотека із читальним залом яка запропонує книголюбам книги на будь-які смаки, великий, із зручними кріслами і широким екраном клуб-кінозал, де відпочиваючі мають змогу оцінити творчі доробки вокального ансамблю, будинків культури Чинадієва, Сваляви, Поляни, а також професійних колективів Закарпатської обласної філармонії, Мукачівського драматичного театру та інших. До їх послуг відео салон, літній танцювальний майданчик і танцювальний зал. Тут постійно у святкові та будні дні проводяться веселі розважально-танцювальні вечори, вогники та концерти.

Місцевий радіовузол транслює різноманітні оголошення, повідомлення, рекламу та поздоровлення. Є можливість переглядати через сателітне та кабельне телебачення tv-програми, російські та українські канали.

Гостинно запрошують до себе шаховий, тенісний, більярдний та тренажерні зали, критий  плавальний  басейн, сауна, кріосауна, фітопароаромотерапія, послуги косметолога ,солярій, екзотичні  процедури по догляду за  шкірою (пілінгові  рибки).

Спортмайданчик та зал ЛФК допоможуть Вам підтримати або поправити свій фізичний стан. Зимою до послуг відпочиваючих гірськолижна траса з двома підйомниками (350м та 1200м.) , льодовий каток.

Недалеко від санаторію розташоване мальовниче село Синяк, де відпочиваючі можуть відпочити і духовно, відвідавши храм "Святого Хреста".

Пізнавальними цікавими і змістовними є багаточисленні туристичні маршрути з провідниками, екскурсії.


Останнє оновлення на П'ятниця, 17 травня 2013, 11:48
Контакти

89642 Санаторій “Синяк” с.Синяк Мукачівський район Закарпатська область (03131) 3-85-71 т./ф. (03131) 3-85-72 rebrey@meta.ua...

more